Loading...

HAKKIMIZDA

BS Telekom Mühendislik ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Ltd., Müşterilerin çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası pazarlara hizmet veren uluslararası bir şirkettir. Şirket, saygın üreticiler ve uluslararası müşteriler arasında ikili ve çok taraflı ticaretin geliştirilmesi için kendini adamıştır. Enerji ve telekom ürünleri, kablo endüstrisi için hammadde dış kaynak kullanımı gibi ilgili teknolojilere ve ürünlere odaklanan ithalat ve ihracat işi ile tedarikçi, araştırma ve ilişkileri geliştirme, üretim, ithalat ve ihracat ticareti ve üretimi yapılmış ürünlerin pazarlanmasını entegre etmektedir. Dekoratif amaçlı özel fiberler ve özel endüstriyel uygulamalar, telekom saha kurulum ekipmanları ve madencilik ve makine endüstrisi gibi diğer faaliyet alanlarıyla iştigal etmektedir. Ürün satışalarının yanısıra; enerji ve telekomünikasyon alanında mühendislik hizmetleri, müşavirlik hizmetleri, ürün denetimi, firma denetim hizmetleri, kablo üretimi için teknoloji transferi de iş alanlarımız arasındadır. Ayrıca müşterinin gereksinimlerine ve tasarımına göre özelleştirilmiş OEM hizmetleri sunuyoruz. Personelimiz uluslararası ticarette geniş deneyime sahiptir. Kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızdan gurur duyuyoruz. Bir ekip çalışması ruhu oluşturulmuş ve müşterilere tutarlı ve kendinden emin bir destek sağlayan tüm operasyonları profesyonel bir şekilde ele alan bir ekiple çalışmalarımızı yapmaktayız. Şirketin temel amacı, işbirliği yapılan şirketlere güvenilir ve uzun vadeli bir partner olmak ve stratejik ortaklıklar oluşturmaktır.

Felsefemiz

Güvenilir ve kaliteli ürün, hizmet ve çözümlerle müşteri ihtiyaçlarını zamanında en yüksek kalitede ve iyi bir performansla karşılamaktır. Tecrübe ve bilgi birikimini müşteriler ve üreticilerle paylaşarak, müşteri ve tedarikçilerimize karşılıklı fayda sağlamak, enerji ve telekom pazarlarında uluslararası ve sürekli bir marka yaratmaktır.

Kalite Politikamız

BS Telekom'un temel amacı, Müşterileri için modern teknolojinin ve Müşterilerin beklentilerinin tüm gerekli koşullarını karşılamak için yüksek kaliteli ürünler ve çözümler yaratmaktır. Bu arada çalışanlarımızın sağlığı, toplumsal bilinci ve mutluluğu için sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Mutlu çalışma ortamı başarının anahtarıdır.

Çevre Politikamız

BS Telekom'un amacı, çevre dostu yüksek teknoloji çözümleri yaratmaktır. Çevremizi kirletmemek için tüm kurallara uyma ilkesiyle hareket ederiz. Çevre politikamız, ekonomik ve ekolojik verimlilik ilkelerine dayanmaktadır.

Vizyonumuz

Tecrübe ve bilgiyi müşteriler ve üreticilerle paylaşarak karşılıklı olarak yarar sağlamak, telekom ve enerji alanlarında uluslararası ve sürekli olacak bir marka değeri yaratmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını güvenilir ve yüksek kaliteli ürünler, hizmetler ve çözümler kullanarak yüksek performansla zamanında karşılamak.